Ukradł pieniądze 14-latce. Grozi mu 5 lat więzienia

28 lutego 2013r. | Drukuj

Policjanci z Lęborka zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który w autobusie miejskim ukradł pieniądze 14-latce. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Lęborscy policjanci zatrzymali po pościgu mężczyznę, który w miejskim autobusie skradł 14-letniej dziewczynce 250 złotych.

Z ustaleń policji wynika, że wczoraj, jadący autobusem mieszkaniec Lęborka zauważył, że z kieszeni kurtki 14-letniej pasażerki wypadł portfel. Upewnił się, że nikt tego nie widział, podniósł go i schował. Wysiadł z pokrzywdzoną na tym samym przystanku. Gdy dziewczynka zorientowała się, że nie ma przy sobie portfela zapytała go czy przypadkiem go nie znalazł. Słysząc to, 36-latek oddalił się szybkim krokiem. Wówczas dziecko wezwało Policję i opisało interweniującym funkcjonariuszom wygląd podejrzanego mężczyzny.

Policjanci przystąpili do poszukiwań i po chwili, przy jednym z supermarketów zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać. Został zatrzymany po pościgu. Okazało się, że jest to opisywany przez pokrzywdzoną 36-letni mieszkaniec Lęborka, który miał przy sobie całą kwotę skradzionych pieniędzy, ale w innych nominałach. Złodziej dla niepoznaki rozmienił je chwilę wcześniej w sklepie. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz