20 osób zatrutych tlenkiem węgla w Gdyni

27 lutego 2013r. | Drukuj

Dwadzieścia osób uległo zatruciu tlenkiem węgla. Siedem z nich zostało przewiezionych do gdyńskiego szpitala. Ewakuowano wszystkich mieszkańców kamienicy przy ul. Legionów – informuje TVN24.

Fot. nto.pl

Fot. nto.pl

Do ulatniania się trującej substancji doszło wieczorem w Gdyni w trzypiętrowym budynku przy ulicy Legionów. Dwoje dzieci wciąż jest w szpitalu po zatruciu się tlenkiem węgla. Przyczyną zatrucia był najprawdopodobniej nieszczelny piecyk. – Około godz. 19.00 dostaliśmy zgłoszenie, ze w jednej z kamienic w Gdyni zaczął się ulatniać tlenek węgla. Na miejscu były trzy zastępy straży pożarnej – poinformował dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa.

Ewakuowano 20 osób, a 17  z nich przewieziono do Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni. Wiadomo już, że ze szpitala wypuszczono już w nocy 15 osób, u których podejrzewano zatrucie.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz