Spotkania z Janem Nowickim w Małym Trójmieście Kaszubskim

22 lutego 2013r. | Drukuj

W kolejnym cyklu Biesiady Literackiej w miastach Małego Trójmiasta Kaszubskiego odbędzie się spotkanie z aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, reżyserem Janem Nowickim, autorem najnowszej książki „Mężczyzna i one”.

fot. Najnowsza książka Jana Nowickiego/publio.pl

fot. Najnowsza książka Jana Nowickiego/publio.pl

22 lutego swoją najnowszą książkę „Mężczyzna i one” zaprezentuje swoim czytelnikom Jan Nowicki w Wejherowie i Redzie. O godz. 18.00 w auli Gimnazjum nr 1 w Wejherowie odbędzie się spotkanie w ramach Biesiady Literackiej natomiast o godzinie 19.30 na rozmowę o książce zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie. W Rumi spotkać się z Janem Nowickim będzie można w niedzielę, 24 lutego 2013 r. o godzinie 17.00, na wieczór literacki zaprasza Dom Kultury „Janowo” przy ul. Pomorskiej 11.

W swojej najnowszej książce Jan Nowicki postanowił podzielić się z czytelnikami swoimi refleksami, pomysłami i wiedzą o kobietach. Kochał je zawsze i kocha teraz, a i one odwzajemniają do entej potęgi uczucie sympatii, uwielbienia, oddania bądź przyjaźni. Spotkanie poprowadzi jak zawsze Krystian Nehrebecki. Wstęp wolny.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz