Kolejny przetarg na działki. Żadna nie znalazła kupca

13 lutego 2013r. | Drukuj

We wtorek 12 lutego miała odbyć się licytacja działek położonych na helskim cyplu przy ul. Przybyszewskiego. Żadna z 20 działek nie została sprzedana. Kolejna licytacja na przełomie kwietnia i maja.

fot. Nieruchomości w Helu/AMW

fot. Nieruchomości w Helu/AMW

Prawie 6 ha nieruchomości Agencja Mienia Wojskowego próbowała sprzedać już kilkakrotnie. Początkowo cały przeznaczony na sprzedaż teren był licytowany jako jedna duża nieruchomość. Cenę obniżano, w lipcu prawie 6 ha działka wystawiona była za ponad 29 mln złotych. Brak chętnych na tak dużą nieruchomość skłonił AMW do podzielenia jej na 20 mniejszych nieruchomości, które również nie zyskały kupców. Nikt nie zgłosił się do przetargu wyznaczonego na 12 lutego. AMW zapowiedział już kolejny termin, nie wykluczona jest obniżka cen. – Będzie ogłoszony kolejny przetarg, prawdopodobnie na przełomie kwietnia i maja. Rozważymy obniżenie ceny wywoławczej działek  – powiedziała Małgorzata Golińska, rzeczniczka AMW.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Zdzicho pisze:

    Zlicytujcie biurka nierobom z Agencji Mienia Wojskowego. Przecież działki leżą na terenie gminy i to gmina powinna nimi gospodarować a nie jakieś treposkie popłuczyny.

Dodaj komentarz