Trezor przy lęborskiej bibliotece. Wygoda dla czytelników

11 lutego 2013r. | Drukuj

Od końca stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku działa trezor tj. całodobowa komora wrzutowa. Umożliwia ona oddanie książek i mediów o każdej porze dnia i nocy. 

fot. Sławomir Łukaszuk

fot. Sławomir Łukaszuk

Lęborska biblioteka publiczna wyszła na przeciw oczekiwaniom czytelników. Zainstalowano trezor, czyli całodobową komorę wrzutową. Znajduje się ona na zewnątrz biblioteki, tuż przy wejściu i umożliwia w wygodny sposób oddanie książek i mediów o każdej porze dnia i nocy, również podczas świąt i dni wolnych od pracy.

Zainstalowano go z myślą o wygodzie czytelników lęborskiej biblioteki, także tych zabieganych, którzy nie mają czasu, by oddać książki lub płyty przy ladzie bibliotecznej. Pracownicy biblioteki liczą, że zastosowanie trezora spowoduje zwiększenie terminowych zwrotów wypożyczonych z biblioteki materiałów. Proszą jednak, aby nie wrzucać do trezora książek nie pochodzących z biblioteki. Osoby, które chcą przekazać książki w darze, proszone są tak jak dotychczas, o przynoszenie ich do wypożyczalni.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz