Złapani na gorącym uczynku. Kradzież udaremniona

08 lutego 2013r. | Drukuj

Policjanci z Lęborka złapali w trakcie włamania dwóch mężczyzn, którzy próbowali ukraść z piwnicy przedmioty o wartości ponad 2500 zł. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

KPP Lębork

W środę kilka minut po godzinie 13-stej dyżurny lęborskiej policji został powiadomiony o dwóch dziwnie zachowujących się mężczyznach, którzy weszli do jednego z bloków przy ul. Wyszyńskiego. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mężczyznę i jego o 10 lat młodszego kolegę, którzy włamywali się do jednej z piwnic. Obaj byli całkowicie zaskoczeni widokiem mundurowych. Jeden z nich trzymał jeszcze w ręku łom którym zerwał kłódkę.

W piwnicy znajdowały się przedmioty o wartości ponad 2500 zł, m.in. rowery, felgi samochodowe i narty. Zatrzymani trafili do policyjnej celi, a wczoraj zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty.

Za usiłowanie kradzieży poprzez włamanie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz