W najbliższy weekend łatwiej o powrót do domu. Więcej SKM-ek

06 lutego 2013r. | Drukuj

9 lutego uruchomione zostaną dodatkowe pociągi SKM. Ma to związek z ostatkami. SKM zakłada, że w ten weekend więcej osób będzie bawić się w trójmiejskich klubach, dlatego wychodzi ze swoją ofertą i pociągów w rozkładzie będzie więcej.

GK

GK

W nocy z 9 na 10 lutego PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście informuje o uruchomieniu dodatkowych pociągów. – Wiadomo, ostatki to taka nasza polska tradycja, więc postanowiliśmy iść na rękę podróżnym. Spodziewamy się tego dnia więcej pasażerów – tłumaczy Marcin Głuszek, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w SKM – Dodatkowe pociągi uruchamiane są tylko na wyjątkowe okazje – dodaje Głuszek. Kolejki będą kursować mniej więcej co 45 minut. Zarówno z Gdańska Głównego w kierunku Gdyni, jak i z powrotem dodatkowych odjazdów w rozkładzie będzie po trzy. Z Gdańska SKM-ka odjedzie oprócz normalnego rozkładu 0:45 i 2:45 dodatkowo pojedzie o godz. 1:25, 2:10 oraz 3:30. Z Gdyni będzie można dodatkowo pojechać o godz.: 1:17, 1:57 i o godz. 2:37. Godziny 0:27 i 3:08 funkcjonują nieprzerwanie w stałym rozkładzie.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz