Ferie 2013 w Lęborku. Wypoczywaj aktywnie

04 lutego 2013r. | Drukuj

Już w przyszłym tygodniu w województwie pomorskim rozpoczynają się ferie zimowe. Co w Lęborku przygotowano dla dzieci i młodzieży? 

fot. Piotr Majewski

fot. Piotr Majewski

Od 11 lutego uczniowie będą mieli dwa tygodnie wolnego od szkoły w ramach zimowych ferii. W Lęborku dla tych,  którzy nie wyjeżdżają poza miasto na wypoczynek, przygotowano szereg atrakcji. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie aby urozmaicić ten wolny czas.

Centrum Sportu i Rekreacji w okresie ferii będzie organizatorem cyklu zawodów sportowych w ramach zajęć „Ferie 2013 na sportowo”. Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział m.in. Halowym Turnieju Piłki Nożnej, w Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców, Turnieju Mini siatkówki czy Koszykówki. Poza tym Centrum kusi kolejną atrakcją. W okresie ferii bilety wstępu na basen dla dzieci i młodzieży będą do nabycia za 5 złotych.

Oprócz Centrum Sportu i Rekreacji w okresie ferii również Miejska Biblioteka Publiczna organizuje zajęcia dla uczniów. W programie m.in. warsztaty filcowania na sucho, seanse filmowe, warsztaty śpiewu oraz wieczór z hip-hopem.

Lęborskie Muzeum także przygotowało atrakcje na ferie. Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w warsztatach tkania obrazków, robienia glinianych figur oraz filcowych cudaków.

Jeśli dopisze pogoda można również skorzystać z lęborskiego lodowiska, które czynne jest codziennie od godziny 10.00.

Jak widać opcji jest dużo więc jeśli zostajemy w Lęborku, zapiszmy się czym prędzej na wybrane zajęcia! Naprawdę warto.


Opublikowano w: LęborkRekreacja i sport
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz