Po raz drugi zagrają charytatywnie dla Filipa. Turniej w Lęborku

10 stycznia 2013r. | Drukuj

12 stycznia na Miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w Lęborku odbędzie się Noworoczny Turniej Charytatywny FILIP CUP 2013.To już druga edycja imprezy, podczas której sympatycy lęborskiej Pogoni zbierają pieniądze dla Filipa Czaji.

fot. archiwum

fot. archiwum

W piłkarskim turnieju zagrają drużyny juniorów starszych i młodszych (16-18 lat) z całego Pomorza (m.in. Gwardia Koszalin, Gryf Słupsk, Salos Słupsk, Bytovia Bytów). Pogoń Lębork w tym roku będą reprezentować dwie drużyny: Pogoń Lębork 95 trenera Andrzeja Małeckiego zagra w grupie starszej, drużyna Pogoń Lębork 96 trenera Rafała Bartoszka w młodszej. Start turnieju w sobotę godz. 9.

W organizację tego charytatywnego przedsięwzięcia zaangażowało się Stowarzyszenie Sympatyków Pogoni Lębork, głównym organizatorem turnieju jest Sebastian Myszk i Kaszubskie Stowarzyszenie Sportowo-Kulturalne. Celem przedsięwzięcia jest pomoc dla Filipa Czaji, młodszego brata jednego z kibiców Pogoni.

Więcej informacji o potrzebach Filipa i zasadach przekazywania 1% z podatku dochodowego można przeczytać na stronie www.filipczaja.infocity.pl.

Patronat medialny nad turniejem Filip Cup 2013 objęła Gazeta Kaszubska.

mat. prasowe

mat. prasowe


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz