Tragiczny wypadek na trasie Rozłazino – Godętowo. Nie żyje dziecko

04 stycznia 2013r. | Drukuj

12- letnia dziewczynka nie żyje,  a jej matka w ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Do tragicznego wypadku doszło na trasie Rozłazino – Godętowo. 33-letnia kierująca citroenem zjechała na pobocze, pojazd dachował i uderzył w drzewo. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W czwartek 3 stycznia 2013 r. policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Rozłazino – Godętowo (gm. Łęczyce). Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się służby ratownicze, policyjny patrol, śledczy oraz technik kryminalistyki. Mundurowi wstępnie ustalili, że 33-letnia kierująca citroenem ZX straciła panowanie nad pojazdem wskutek czego samochód dachował i uderzył w drzewo.

 

fot. policja

fot. policja

 

Zarówno matka jak i dwie pasażerki 12- i 15- letnie zostały przetransportowane do najbliższego szpitala. 12-latka zmarła w szpitalu. 15-latkę po udzieleniu pomocy medycznej zwolniono ze szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 

  


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz