Świąteczna paczka dla najuboższych. Policjanci rozdają prezenty

20 grudnia 2012r. | Drukuj

Dzielnicowi z I Komisariatu Policji w Słupsku wspólnie ze słuchaczami słupskiej Szkoły Policji i strażnikami gminy Słupsk przekazali świąteczne paczki najuboższym. Akcję „Świąteczna paczka” mundurowi zorganizowali już po raz trzeci. W tym roku   wsparł ich również Bank Żywności, Polski Czerwony Krzyż oraz sołtys Głobina.

Akcja rozpoczęła się wczesnym rankiem, w piątek. Policjanci przekazali świąteczne prezenty 40 rodzinom z regionu słupskiego. Wszystkie wytypowali dzielnicowi z I Komisariatu Policji w Słupsku. To oni, pracując na co dzień wśród  mieszkańców powiatu, doskonale orientowali się w ich sytuacji bytowej – dzięki temu pomoc trafiła tam, gdzie  była najbardziej potrzebna.

fot. policja

fot. policja

W przygotowaniu paczek pomógł słupski oddział Banku Żywności oraz Polski Czerwony Krzyż. Akcję „Świąteczna paczka” kilka lat temu stworzyli członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK, działający w słupskiej Szkole Policji. Z roku na rok udaje się przygotować coraz większą liczbę  prezentów. Niestety, z roku na rok rośnie także liczna potrzebujących.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz