Charytatywna zumba pomogła Zuzi. Zebrano ponad 1,5 tys. zł

19 grudnia 2012r. | Drukuj

W sobotę w auli Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku odbył się charytatywny maraton zumby. Dochód został przeznaczony na leczenie Zuzanny Brzeskiej.

fot. Sławomir Łukaszuk

fot. Sławomir Łukaszuk

Wstęp na zajęcia zumby, które 15 grudnia odbywały się w „Mechaniku” od godziny 14.00 do 17.00, był płatny. Cena biletu wynosiła 15 zł. Zebrano ponad 1500 zł. Cała kwota została przekazana na rehabilitację 4,5 letniej Zuzi, podopiecznej fundacji „Jesteśmy Razem”.

Zajęcia prowadziło aż ośmiu instruktorów zumby, którzy przyjechali do Lęborka z różnych części Polski. Ćwiczenia oczywiście prowadzili nieodpłatnie.

Zumba to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoskich z elementami fitness. Zumba to przede wszystkim świetna zabawa. Poprawia kondycję, kształtuje sylwetkę, poprawia samopoczucie i napawa optymizmem.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz