Lodowisko w Lęborku wkrótce znów będzie czynne

12 grudnia 2012r. | Drukuj

Prawdopodobnie już od 19 grudnia mieszkańcy Lęborka i okolic będą mogli korzystać ze sztucznego lodowiska na Orliku przy Placu Piastowskim. Terminu uda się dotrzymać, jeśli pogoda ułatwi stworzenie tafli lodu.

fot. Piotr Majewski

fot. Piotr Majewski

Podobnie jak w ubiegłym roku, w tygodniu do godziny 14 z lodowiska korzystać będą dzieci z lęborskich szkół w ramach lekcji wychowania fizycznego. Natomiast od godziny 15 do 21 będzie otwarte dla wszystkich chętnych. Bilet normalny dostępny będzie w cenie 5zł, a ulgowy (dla młodzieży) ma kosztować 3zł. Jedna tura na lodowisku potrwa godzinę. Najprawdopodobniej czynna będzie również wypożyczalnia łyżew.

Lęborskie lodowisko, które powstało w 2011r. w ramach programu Biały Orlik, było oblegane przez fanów łyżwiarstwa. Nie ulegną zmianie jego wymiary, nadal tafla ma mieć rozmiar 18 na 30 metrów.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. natalia pisze:

    do kiedy bedzie czynne to lodowisko ?

  2. natalia pisze:

    do kiedy bedzie to lodowisko czynne ?

Dodaj komentarz