Zlikwidują Posterunek Policji w Nowej Wsi Lęborskiej

12 grudnia 2012r. | Drukuj

Posterunek Policji w Nowej Wsi Lęborskiej już niedługo zostanie zlikwidowany. Takie działanie wynika m.in z powodu konieczności usprawnienia pracy policji. 

fot. archiwum - policja.pl

fot. archiwum – policja.pl

Z dniem 1 stycznia 2013 roku nastąpi formalna likwidacja Posterunku Policji w Nowej Wsi Lęborskiej. W rzeczywistości już od dnia 21 grudnia 2012 roku posterunek ten przestanie funkcjonować w swej dotychczasowej siedzibie. Zmiana ta podyktowana została m.in. koniecznością usprawnienia pracy policji oraz poprawy poziomu bezpieczeństwa na terenie powiatu lęborskiego.

Komendant Powiatowy Policji w Lęborku zapewnia, że w nowej strukturze organizacyjnej pomoc policji wszystkim zostanie zapewniona w niemniej sprawny i skuteczny sposób. Dotychczasowe zadania Posterunku Policji w Nowej Wsi Lęborskiej przejmą funkcjonariusze KPP w Lęborku, a teren gminy Nowa Wieś Lęborska obsługiwany będzie nadal przez tych samych dzielnicowych. W sprawach niecierpiących zwłoki, podobnie jak dotychczas, kontaktować należy się z oficerem dyżurnym KPP w Lęborku pod nr telefonu 997(połączenie z aparatu stacjonarnego) lub 112(połączenie z telefonu komórkowego).


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz