Rewitalizacja Dolnego Miasta. Zmień swoją przestrzeń

05 grudnia 2012r. | Drukuj

Miasto Gdańsk zaprasza organizacje pozarządowe do włączenia się w działania rewitalizacyjne na terenie Dolnego  Miasta.  Projekty, które wezmą udział w konkursie, mają szansę uzyskać dotację na ich realizację.

Projekty, które wezmą udział w konkursie, muszą wpisywać się w potrzeby Dolnego Miasta. Historia, sztuka, rekreacja – to filary działań społecznych na rzecz dzielnicy.

fot. GK

W ramach tych obszarów realizowane mogą być projekty edukacyjne związane z tematyką Dolnego Miasta, m. in. poprzez fotografię, rysunek, różnorodną formę ekspresji artystycznej, upowszechnianie dyscyplin sportowych, rozwijanie turystyki oraz budowanie postaw proekologicznych.

Wyłonione w konkursie autorskie projekty otrzymają dotację na ich realizację. Konkurs rozstrzygnięty zostanie w styczniu 2013 roku. Wówczas z wyłonionymi organizacjami zawarte zostaną umowy.


Opublikowano w: Trójmiasto
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz