Żałosne przestępstwo. Zrobili skok na szlaban

27 listopada 2012r. | Drukuj

Policjanci z Redy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy ukradli… szlaban. Dzisiejszą noc spędzili w policyjnym areszcie. Grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Fot. Policja: Funkcjonariusze odzyskali aluminiowy szlaban

W poniedziałek w nocy (26.11.2012) policjanci otrzymali zgłoszenie telefoniczne, że ktoś prawdopodobnie demontuje szlaban na osiedlu w Redzie. W rejon zdarzenia zostali skierowani funkcjonariusze, którzy zauważyli dwóch młodych mężczyzn z aluminiowym szlabanem pod pachą. 18-latkowie na widok mundurowych porzucili zdobycz, a następnie zaczęli uciekać w różnych kierunkach. W krótkim czasie obaj zostali zatrzymani, a noc spędzili w policyjnym areszcie. Niebawem 18-letni mieszkaniec Redy i 18-latek z Wejherowa zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty. Za przestępstwo kradzieży grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz