Mikołajki w kinie Fregata. Nie możesz tego przegapić!

03 grudnia 2012r. | Drukuj

Lęborskie kino Fregata na szóstego grudnia przygotowało bardzo atrakcyjne seanse. Na pewno zaciekawią one zarówno dzieci jak i dorosłych, którzy lubią oderwać się od rzeczywistości oglądając dobry film animowany. 

LCK Fregata

W tym roku w dniu mikołajek będą wyświetlane dwie produkcje w technologii 3D. Pierwszą z nich jest „Renifer Niko ratuje brata”, którą będzie można obejrzeć o godzinie 15.00 i 18.45. Drugim filmem jest „Gdzie jest Nemo” (godzina 16.45).

Tym razem w bajce „Renifer Niko ratuje brata” przed wesołym reniferkiem i jego oddanymi przyjaciółmi: rezolutną łasicą Wilmą oraz Juliuszem – najmądrzejszym wiewiórem świata, nie lada zadanie – muszą spędzić święta u boku nowego towarzysza mamy i przyrodniego braciszka, który bezustannie psoci i ściąga im na kark wigilijnych rozbójników skuteczniej niż słynny Kevin.

W filmie „Gdzie jest Nemo”, tytułowa rybka zostaje wyłowiona z oceanu i trafia do akwarium w prywatnym gabinecie stomatologicznym. Na ratunek ruszają jej niezawodni przyjaciele z morskich głębin, którzy muszą pokonać wiele niesamowitych przeszkód.

Niespodzianką jest cena biletu. Z okazji mikołajek została obniżona. Bilety dla wszystkich będą kosztować 11 złotych. Widzowie w dniu seansów mogą również liczyć na słodki upominek. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 59 8622-530.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz