Wyjątkowe spotkanie po treningu polskich piłkarzy

13 listopada 2012r. | Drukuj

Trening polskich piłkarzy na długo zapadnie w pamięci podopiecznych sześciu domów dziecka z Gdańska. Dzieci spotkały się z reprezentacją przed meczem Polska – Urugwaj.

Fot. PZPN

Dzieci obejrzały trening, a później mogły zdobyć autografy swoich idoli. Zobaczą ich raz jeszcze. Polski Związek Piłki Nożnej przekazał bowiem bilety na mecz z Urugwajem.

– Doświadczył ich los i nie zawsze mają powody do radości. W poniedziałek, chociaż na chwilę, dzieci zapomniały o swoich troskach i problemach. Bacznie obserwowały trening prowadzony przez Waldemara Fornalika. Z wypiekami na twarzach oklaskiwały udane zagrania reprezentantów – powiedział jeden z działaczy PZPN.

Po ostatnim gwizdku selekcjonera dzieci spotkała  miła niespodzianka – znalazły się na murawie, gdzie doszło do spotkania z zawodnikami. Piłkarze wręczyli upominki oraz bilety ufundowane przez Polski Związek Piłki Nożnej. Każdy mógł chwilę porozmawiać ze swoim idolem lub zdobyć upragniony autograf. – Dzieciaki nie zapomną tego do końca życia – powiedział Jan Ptach, opiekun grupy.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz