Fot. PZPN

Trening polskich piłkarzy na długo zapadnie w pamięci podopiecznych sześciu domów dziecka z Gdańska. Dzieci spotkały się z reprezentacją przed meczem Polska – Urugwaj.

Fot. PZPN

Dzieci obejrzały trening, a później mogły zdobyć autografy swoich idoli. Zobaczą ich raz jeszcze. Polski Związek Piłki Nożnej przekazał bowiem bilety na mecz z Urugwajem.

– Doświadczył ich los i nie zawsze mają powody do radości. W poniedziałek, chociaż na chwilę, dzieci zapomniały o swoich troskach i problemach. Bacznie obserwowały trening prowadzony przez Waldemara Fornalika. Z wypiekami na twarzach oklaskiwały udane zagrania reprezentantów – powiedział jeden z działaczy PZPN.

Po ostatnim gwizdku selekcjonera dzieci spotkała  miła niespodzianka – znalazły się na murawie, gdzie doszło do spotkania z zawodnikami. Piłkarze wręczyli upominki oraz bilety ufundowane przez Polski Związek Piłki Nożnej. Każdy mógł chwilę porozmawiać ze swoim idolem lub zdobyć upragniony autograf. – Dzieciaki nie zapomną tego do końca życia – powiedział Jan Ptach, opiekun grupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.