Kryminał dla dzieci [ZDJĘCIA]

29 października 2012r. | Drukuj

Serialne detektywistyczne nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Miejski Teatr Miniatura przygotował kryminalne przedstawienie dla najmłodszych ,,Tajemnica kina”.

fot. Piotr Pędziszewski

Spektakl powstał na podstawie książki Martina Widmarka z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”.  Jest to już druga adaptacja cyklu książek szwedzkiego autora w Miniaturze.

„Tajemnica kina”, tak jak i poprzednia część „Tajemnica diamentów”, jest przedstawieniem detektywistycznym obfitującym w zagadki i domysły. Widzowie będą również zaangażowani w policyjne śledztwo.

W kolejnej odsłonie serialu teatralnego nie tylko będziemy świadkami wydarzeń na wspaniałej makiecie miasteczka Valleby projektu Dariusza Panasa, ale wreszcie zajrzymy do jednego z budynków. Na potrzeby spektaklu została misternie przygotowana makieta wnętrza kina Rio, w którym obejrzymy film animowany reżysera spektaklu Ireneusza Maciejewskiego i scenografa Dariusza Panasa.

W Miejskim Teatrze Miniatura odbędą się również warsztaty dla dzieci, które poprowadzą autorzy przetłumaczonej na ponad 20 języków książki.

Galeria

fot. Piotr Pędziszewski


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz