Poznań z widokiem na morze

23 października 2012r. | Drukuj

Choć trudno w to uwierzyć, z Poznania można zobaczyć morze. W stolicy Wielkopolski stanęły cztery lunety, dzięki którym możemy przenieść się nad Bałtyk.

fot. Milena Misztal

Województwo pomorskie postanowiło nawet jesienią i zimą promować się w Wielkopolsce. Podczas odbywających się w Poznaniu Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2012, Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna zorganizowała akcję  „Poznań z widokiem na… Pomorskie”.

W czterech najbardziej uczęszczanych punktach Poznania: przed gmachem opery, przy Starym Browarze, na placu Wolności, przed wejściem wschodnim na tereny MTP, osoby stęsknione za plażą mogą za pomocą niezwykłych lunet oglądać pokazy slajdów. Kolorystyka lunet – zielona, żółta, czerwona i niebieska – nawiązuje do czterech pór roku. Przez każde z urządzeń optycznych przenosimy się nad Bałtyk wiosną, latem, jesienią i zimą.

Dla osób, które zdecydują się podziwiać morze przez niezwykłe lunety, przygotowano szereg atrakcji, między innymi darmowe bilety lotnicze z Poznania do Gdańska oraz pakiety weekendowe dla całej rodziny w najpiękniejszych zakątkach województwa pomorskiego.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz