Policja poszukuje kilkunastu uczestników bójki

23 października 2012r. | Drukuj

Słupska policja poszukuje kilkunastu uczestników bójki, do której doszło w nocy przed jednym z klubów. Policja zatrzymała na razie dwie osoby podejrzane o pobicie.

fot. policja.pl

Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem na parkingu największego w Słupsku centrum handlowego Jantar, w którym mieści się nocny klub Kosmos. Świadkowie zaalarmowali policję, że przed lokalem bije się kilkanaście osób. Zanim na miejsce zdarzenia dotarła policja większość uczestników bójki zdążyła uciec.

– Ucierpiał 32-letni mieszkaniec Słupska. Policjanci ustalili osoby, które mogły mieć z tym pobiciem związek. Zatrzymaliśmy 35-letniego mężczyznę i 26-letnią kobietę – mówi podkom. Robert Czerwiński, rzecznik prasowy policji w Słupsku.

Wiadomo, że policja poszukuje zarówno świadków zdarzenia jak i samych uczestników bójki.

– Policjanci zajmując się tą sprawą przede wszystkim muszą ustalić jaki był podział ról podczas tej bójki. Nie wszyscy w niej uczestniczyli – dodaje podkom. Robert Czerwiński.

Uczestnikom bójki i sprawcom pobicia trzydziestodwulatka grozi do trzech lat więzienia.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz