MMA i Zumba w Słupsku

19 października 2012r. | Drukuj

2 października rozpoczął swoją działalność pierwszy oficjalny klub MMA w Słupsku. Teraz również panie znajdą tam coś dla siebie, zajęcia z zumby. 

mataleo.pl

MMA Mataleo to klub, który założyła grupa pasjonatów uprawiająca MMA i sporty walki już od wielu lat. Zawodnicy występowali już na galach w Opolu, Barlinku i Sochaczewie, a jeden z nich wywalczył drugą pozycję w Amatorskiej Lidze MMA w Polsce. Mataleo to nazwa pochodząca z brazylijskiego ju-jitsu, oznaczająca duszenie zza pleców.

Mataleo ma swoją siedzibę w Centrum Sportów Walki i Fitness, przy ul. Gen. Andersa. Założyciele wynajęli i sami wyremontowali pomieszczenia.

Szkoleniowcem jest Paweł Kawałko. To instruktor judo, przed laty medalista w mistrzostwach Polski juniorów. Ma czarny pas w judo. Ma za sobą walki amatorskie i zawodowe w MMA. Jednym z instruktorów jest Łukasz Ruszczyński, mający doświadczenie z boksu.

MMA i sporty walki to jeden z najlepiej rozwijających się sportów, zarówno w Polsce jak i na świecie. W telewizji i internecie często można oglądać gale z udziałem coraz to większych gwiazd.

Już 9 listopada w Słupsku odbędzie się pierwsza Gala MMA „Battle in cage– młoda krew”. W jej trakcie widzowie zobaczą 10 pojedynków. Odbędzie się także jedna walka kobiet. Zawodnicy będą rywalizować w specjalnej klatce sprowadzonej z USA. Siedmiu z nich będzie reprezentować kluby ze Słupska.

Klub Mataleo wyszedł również z ofertą skierowaną specjalnie do kobiet. Ruszyły bowiem zajęcia z zumby. Jest to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoskich z elementami fitness. Zumba to przede wszystkim świetna zabawa. Poprawia kondycję, kształtuje sylwetkę, poprawia samopoczucie i napawa optymizmem.

Więcej informacji na stronie www.mataleo.pl


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz