O włos od tragedii podczas wycinki drzew

05 października 2012r. | Drukuj

W stanie krytycznym znajduje się mężczyzna, który wycinał w lesie drzewo. Policjanci ustalają okoliczności tragedii oraz apelują o niedokonywanie wycinek bez wymaganych uprawnień i zezwoleń.

fot. KPP Lębork

Wczoraj około godz.14 policjanci z Łeby zostali powiadomieni o mężczyźnie przygniecionym przez drzewo i zabranym do szpitala w stanie bliskim śmierci. Jak ustalili na miejscu policjanci, do zdarzenia doszło po godzinie 12 w miejscowości Maszewko, a poszkodowany w wypadku 52 letni mężczyzna wycinał drzewo bez zezwolenia.

Policjanci będą ustalali przebieg zdarzenia, od mężczyzny została również pobrana krew, do badań na zawartość alkoholu. Sprawdzą również czy mężczyzna nie próbował ukraść ściętego drzewa. Policjanci apelują o niedokonywanie wycinek bez wymaganych uprawnień i zezwoleń, gdyż skończyć się może w sądzie ale też dojść może do wypadku takiego jaki przydarzył się opisanemu mężczyźnie.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz