Student z Rumi w programie TVN

26 września 2012r. | Drukuj

W sobotnim programie Mam Talent stacji TVN wystąpił Maciej Dzięgielewski. Mieszkający w Rumi student matematyki stosowanej zaprezentował jury swój talent – sztuczki karciane.

fot. Maciej Dzięgielewski/facebook

To już piąta edycja programu „Mam Talent”. W sobotę 22 września wyemitowany został czwarty odcinek, w którym swój talent zaprezentował Rumianin. Maciej Dzięgielewski wystąpił z talią kart, którą „żonglował” bez większego problemu, jest nowoczesnym iluzjonistą i tak też ta sztuczka wyglądała. – Wypracowane przez setki jeśli nie tysiące godzin pracy, niewyobrażalne wręcz, umiejętności. Tego tylko potrzebuje, by przenieść widza w zupełnie inny, ekscytujący świat w którym nie ma reguł niemożliwości i z którego widz będzie miał wspomnienia do końca życia – mój jedyny cel.. Jestem Nowoczesnym Iluzjonistą, a talia kart to moich 52 asystentów…- pisze na swojej stronie Maciej. Sztuczka z kartami spodobała się dwóm jurorom. Sceptycznie do występu podeszła Małgorzata Foremniak oddając swój głos na „Nie”. Dwa głosy na „tak” dają prawo Maciejowi pokazania się w dalszym etapie programu i szansę na jego wygranie.

Talent studenta matematyki stosowanej i jego występ w znanej stacji telewizyjnej z pewnością przysłużył się do promocji miasta bądź, jak uważa Maciej „wsi” – Nie zgadnę, przyjechałeś z Rumi? Zapytała Agnieszka Chylińska. Na co Maciej odpowiedział – Mam na twarzy wypisane, że ze wsi. Tak czy inaczej jak widać talentów w Rumi nie brakuje.

Wideo

Występ Macieja w Mam Talent


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz