Morderca na czterech łapach poszukiwany

19 września 2012r. | Drukuj

„Mały mieszaniec z krótką ciemną sierścią” – to rysopis sprawcy przestępstwa, którego poszukuje lęborska policja. Choć sprawa wydaje się zabawna w rzeczywistości wcale tak nie jest. Pies podejrzany jest bowiem o zamęczenie krowy. 

Poszukiwany pies / fot. KPP Lębork

Lęborscy policjanci po raz pierwszy w historii szukają przestępcy na czterech łapach. Zarzuty ciążące na psie są jednak bardzo poważne. Mieszaniec podejrzany jest bowiem o doprowadzenie do śmierci krowy.

Funkcjonariuszy wezwał hodowca, który znalazł na polu wymęczonego cielaka i wałęsającego się w pobliżu psa. Nie zdołał go jednak złapać. Gdy na podlęborskie pastwisko przyjechali policjanci, krowa już nie żyła. Funkcjonariuszom udało się jednak zrobić zdjęcia podejrzanego czworonoga.

Funkcjonariusze pewni są, że mając zdjęcia sprawcy przestępstwa wkrótce uda im się postawić przed sądem właściciela czworonoga. Zapłaci on nie tylko grzywnę za niedopilnowanie psa, ale także odszkodowanie za zabicie krowy.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz