Kolejny Pchli Targ w Lęborku

22 sierpnia 2012r. | Drukuj

Ten, kto chce pozbyć się niepotrzebnych rzeczy lub nabyć inne unikalne po nie dużej cenie powinien zjawić się w sobotę na Pchlim Targu w Lęborku.

fot. sxc.hu

Impreza, podczas której każdy będzie mógł sprzedać lub wymienić swoje rzeczy ruszy w Lęborku w tym roku już po raz trzeci. Wydarzenie to jest organizowane przez Centrum Sportu i Rekreacji oraz Lokalną Organizację Turystyczną. Rozpocznie się o godzinie 11.00 na lęborskim deptaku i potrwa do godziny 17.00.

Każda osoba, która do jutra w Centrum Informacji Turystycznej mieszczącej się przy ul..Kard. St. Wyszyńskiego w Lęborku, telefonicznie (59 862 29 22) lub drogą mailową ([email protected]) zgłosi chęć udziału w imprezie podając swoje dane personalne oraz rodzaj wystawianego asortymentu, będzie mogła handlować lub wymieniać swoje rzeczy na inne.

Na Pchlim Targu można nabyć bardzo różnorodne przedmioty m.in. książki, wyroby rzemieślnicze, ubrania, antyki czy też zabawki.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. wand pisze:

    jaka to jest cena – „nie duża” ?

Dodaj komentarz