Rumia: Wakacje w mieście

13 lipca 2012r. | Drukuj

Dzieci oraz młodzież, która spędza wakacje w mieście też może fajnie wykorzystać ten czas. Dom Kultury Janowo przygotował szereg zajęć i wycieczek.

fot. www.sxc.hu

Od poniedziałku do piątku prowadzone są zajęcia na terenie Domu Kultury Janowo oraz organizowane co wtorek i czwartek wycieczki w dalsze zakątki Trójmiasta czy Pomorza. Od 16 lipca odbywać się będą zajęcia nauki gry na gitarze. Do szkółki gitary biwakowej, czyli muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej mogą zapisać się wszyscy chętni. Pierwsze spotkanie z prowadzącym – w czasie którego sprawdzi on umiejętności chętnych do nauki i podzieli uczestników pod względem zaawansowania – odbędzie się o godz. 12.

Zajęcia zaplanowane są w poniedziałki, środy i piątki, także o godz. 12. Szkółka będzie działać do końca wakacji. Ponadto w każdy poniedziałek, środę i piątek odbywają się zajęcia taneczne, warsztaty plastyczne oraz rozgrywki w tenisie stołowym, mini football- u czy różnego rodzaju grach planszowych. Wtorki i czawrtki zarezerwowane są na wycieczki. We wtorki trójmiejską SKMką zwiedzić można Trójmiasto, obejrzeć film w kinie 5D, pograć w kręgle czy odwiedzić ciekawe muzeum. Na dalsze wycieczki Dom Kultury zaprasza w czwartki. W ten dzień zaplanowane są wycieczki autokarowe.

Plan wycieczek autokarowych:

19.07 –  Tczew – Muzeum Wisły – „Cud funduszy europejskich” – Pelplin – Katedra, Wirty – ogród  dendrologiczny, ognisko.

26.07 – Łeba – wydmy, Jurajski Park Dinozaurów, Rejs statkiem.

02.08 – Malbork – zamek krzyżacki, „Wrota Kaszub” – Stara Kiszewa, ognisko, wozy drabiniaste, siatkówka plażowa.

09.08 – Toruń – stare miasto, Dom Kopernika, Muzeum Piernika, spacer nad Wisłą.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz