Kasia z „13 posterunku” w Rumi

15 maja 2012r. | Drukuj

16 maja Rumia gościć będzie znaną aktorkę teatralną i filmową Aleksandrę Woźniak, znaną między innymi z ról Kasi w serialu stacji Polsat „13 posterunek” czy Agaty w serialu Złotopolscy.

mat. prasowe

W środę 16 maja 2012r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumi przy ul. Pomorskiej 11 o godz. 18:30 gościć będzie aktorka Aleksandra Woźniak. – W trakcie spotkania zaprezentowane będzie demo aktorki. Pani Aleksandra opowie o aktorstwie o swojej przygodzie w tym zawodzie. – informuje Kinga Lanc z MBP w Rumi. Aleksandra Woźniak swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła prawie 20 lat temu. Jednak popularność zdobyła rolą posterunkowej Kasi w sitcomie Polsatu 13 posterunek (1997-1998, 2000) oraz jako Agata Gabriel, córka Ilony i Wiesława (Paweł Wawrzecki) w serialu TVP 2 Złotopolscy (2005-2007).

Teraz prawdopodobnie aktorka ma zostać jedną z nowych gwiazd popularnego od paru lat w Niemczech serialu „Verbotene Liebe” – „Zakazana miłość”. Z wykształcenia jest filologiem języka niemieckiego, biegle posługuje się językiem angielskim i niemieckim, co z pewnością pomoże Woźniak otrzymać rolę. Informację o niemieckojęzycznej roli oraz zadać inne pytania aktorce będzie można na spotkaniu. Organizatorzy spotkania zapowiadają, że Woźniak przede wszystkim otwarta będzie na pytania gości.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaWejherowo
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz