Organizują egzaminy dla rowerzystów

03 maja 2012r. | Drukuj

Lęborska policja organizuje na terenie miasteczka ruchu drogowego znajdującego się na zapleczu komendy, egzaminy dla dzieci i młodzieży na kartę rowerową i motorowerową.

fot. sxc.hu

– Egzaminy odbędą się w dniach 23 i 30 maja na terenie miasteczka ruchu drogowego znajdującego się na zapleczu Komendy Powiatowej Policji w Lęborku przy ul. Toruńskiej 5 – informuje  asp. Daniel Pańczyszyn, z lęborskiej policji.

Młodzież i dzieci z terenu powiatu lęborskiego, które zdały w swoich szkołach testy wiedzy teoretycznej, powinny zgłaszać się poprzez opiekunów grup ze szkół do Kierownika Referatu Ruchu Drogowego – st.asp. Arkadiusza Guzka celem umówienia terminu – telefon bezpośredni – 59 8634-853, lub do sekretariatu – 59 8634-826.

Na egzamin grupy przywożą własne rowery, skutery lub motorowery.

Osoba zdająca na kartę rowerową musi mieć ukończone 10 lat, natomiast na kartę motorowerową 13 lat. Wszystkie osoby muszę mieć zaliczone szkolenie teoretyczne w szkole wraz z wystawionym zaświadczeniem lub kartą zajęć i zgodę rodziców.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz