Szkółki NIVEA – 1500 głosów dziennie na Pogoń

02 kwietnia 2012r. | Drukuj

Już pond miesiąc trwa głosowanie w plebiscycie Szkółki Nivea. Stawką konkursu, który mocno promowany jest w ogólnopolskich mediach i w którym uczestniczy obecnie 816 szkół i klubów z całej Polski, jest roczny patronat Akademii Ajaxu Amsterdam.

W przypadku Pogoni Lębork programem objętych zostanie ok. 60 zawodników w wieku 9-12 lat skupionych w trzech drużynach:

Junior D2 – rocznik 2000 (trener Andrzej Kaufmann)

Junior E – rocznik 2001/2002 (trener Andrzej Małecki)

Junior E – rocznik 2001/2002 (trener Rafał Bartoszek)

Na wyciągnięcie ręki możemy mieć profesjonalny program szkoleniowy Ajaxu, czterodniowe szkolenie dla naszych dwóch trenerów i pakiet sprzętu sportowego w tym 50 koszulek dla zawodników. W drugim etapie nasze drużyny mogą pojechać na duży ogólnopolski turniej Szkółek NIVEA. Jeżeli uda wprowadzić nam się elementy holenderskiej szkoły w Lęborku byłby to kolejny ważny krok dla naszego klubu. To także dla nas prestiż i impuls dla młodych zawodników, trenerów, rodziców do jeszcze większego zaangażowania się w proces szkolenia – mówi wiceprezes Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marcin Gosz.

fot. Pogoń Lębork

Kolejne głosy młodzi piłkarze z Lęborka mogą zbierać już tylko przez miesiąc.

Pierwsza tura internetowego głosowania kończy się 6 maja. Jeżeli nasz klub znajdzie się w pierwszej „25” wchodzimy już wtedy do programu firmy NIVEA. Jeżeli będziemy sklasyfikowani niżej czekają nas kolejne tygodnie głosowania, które co dwa tygodnie wyłaniały będą 25 podmiotów z największa liczbą głosów (oddane głosy kumulują się) – wyjaśnia Janusz Pomorski z Zarządu piłkarskiej sekcji Pogoni. – Dziennie na Pogoń i na lęborskich młodych zawodników oddawanych jest aż 1500 głosów i liczba ta rośnie z dnia na dzień. Generalnie jest to „mordercze” głosowanie, które wymaga wielu poświęceń,  czasu i regularności. Na szczęście możemy liczyć na naszych kibiców, trenerów, zawodników i ich rodziców, którzy mocno zaangażowali się w głosowanie. Bardzo im za to dziękuję.

Obecnie klub Pogoń zgromadził 24.500 głosów (stan na 1 kwietnia 2012r. godz. 21) i klasyfikuje się „na krawędzi” czyli pomiędzy 23 a 27 lokatą (wyniki aktualizowane są co godzinę). Do głosowania zachęca akcja promocyjna pod hasłem „Głosuj dla chłopaków z Lęborka”.

Klub zrobił plakaty, ulotki i internetową podstronę na której zamieszczone są informacje nt. akcji www.pogon.lebork.pl/szkolkinivea. Agitacja także trwa na profilu Facebook www.facebook/pogonlebork.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem

Najnowsze komentarze