Pójdziemy na wagary i utopimy marzannę

21 marca 2012r. | Drukuj

Dziś tradycyjny Dzień Wagarowicza związany z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny. Mimo nieprzychylnej aury sprawmy, aby był on wesoły i kolorowy.

fot. archiwum

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny nie przywitał nas zbyt optymistycznie. Wiejący od kilku dni wiatr i przelotny deszcz sprawia, że na dworzu jest szaro i buro. Miejmy nadzieję jednak, że nie powstrzyma to w żaden sposób wszystkich tych, którzy zamierzają świętować symboliczne odejście zimy.

Wyposażone w kolorowe marzanny przedszkolaki już od kilku dni czekają na wiosenny wymarsz w celu pożegnanie zimy. W Lęborku najmłodszych wspierać będzie Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Lęborska” i Centrum Sportu i Rekreacji. Dla małych i dużych wagarowiczów przygotowano wiele atrakcji, takich jak chociażby rajd pieszy i ognisko w Parku Chrobrego. Tradycyjne topienie marzanny odbędzie się na moście przy ul. Staromiejskiej o godz. 11.30.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz