W Lęborku zatrzymani bracia rozbójnicy

16 lutego 2012r. | Drukuj

Lęborscy kryminalni zatrzymali dwóch sprawców rozboju, do jakiego doszło w parku przy dworcu PKS w Lęborku. Bracia w wieku 33 i 26 l., karani już za podobne przestępstwa, zostali tymczasowo aresztowani i grozi im 12 lat więzienia.

fot. policja.gov.pl

– W styczniu tego roku, w parku przy dworcu lęborskiego PKS, dwaj mężczyźni podbiegli do 33-letniego przechodnia. Jeden z nich zaatakował go od tyłu, wykręcił mu ręce a w tym czasie drugi wyciągnął z jego kieszeni telefon komórkowy i pieniądze – informuje st. sierż. Marta Kandybowicz z lęborskiej policji.

Zastraszony pokrzywdzony nie zgłosił tego zdarzenia policji. W tym tygodniu lęborscy kryminalni w ramach własnej pracy operacyjnej ustalili, że doszło do takiego zdarzenia a jego sprawcami są 33 i 26-letni bracia, mieszkańcy Lęborka znani lęborskiej policji za podobne czyny.

Mężczyźni zostali zatrzymani do postępowania w trybie przyspieszonym. Sąd Rejonowy w Lęborku zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za rozbój grozi im kara pozbawienia wolności do 12 lat.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz