Napad kiboli na uczestników Jedynka Reda Cup

14 lutego 2012r. | Drukuj

Młodzieżowy turniej piłkarski  w Redzie niespodziewanie został przerwany przez dwunastu zamaskowanych chuliganów. Kibole zaatakowali siedmioletnich piłkarzy oraz ich rodziców!

www.lechia2004.futbolowo.pl

W trakcie zawodów Jedynka Reda Cup w Zespole Szkół nr 1 w Redzie, w których uczestniczyli młodzi piłkarze – w wieku do 9 lat, doszło do scen, których nikt by się nie spodziewał. – W pewnym momencie do szkoły weszło dwanaście młodych osób. Wszyscy mieli naciągnięte na twarz czapki Arki Gdynia – mówi asp. szt. Wiesław Krauze z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Młodzi mężczyźni zaczęli zaczepiać kibicujących rodziców, doszło do rękoczynów. Powodem ataku bandytów były klubowe szaliki Lechii Gdańsk, które mieli na sobie rodzice i ich dzieci. Całe zdarzenie nie trwało długo, chuligani uciekli po paru minutach. Na miejsce przyjechała policja z prawdziwymi kibicami Arki Gdynia, których o zajściu zawiadomili rodzice młodych piłkarzy Arki – Zdecydowanie odcięli się od zachowania chuliganów. Zapewnili też poszkodowanych, że wyrównają im straty poniesione w wyniku napadu – mówi asp. sztab. Wiesław Krauze.

Grupa chuliganów została nagrana przez monitoring. Policja zna już nazwiska części sprawców napadu – obecnie trwają ich zatrzymania.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz