Policja złapała złodzieja transformatora

06 lutego 2012r. | Drukuj

Policja z Lęborka zatrzymała sprawcę ubiegłorocznych kradzieży m.in. transformatora i betoniarki. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Lęborscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży i włamania, do jakich doszło w ubiegłym roku na terenie powiatu lęborskiego. Łupem złodzieja padły: transformator, betoniarka, miedziane kable i butla gazowa. Trwają czynności zmierzające do odzyskania utraconego mienia. 41-letni lęborczanin usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

fot. archiwum

Sprawca włamał się ponad rok temu do domu w budowie skąd ukradł betoniarkę, butlę gazową i miedziane kable. W marcu ubiegłego roku z terenu gm. Nowa Wieś Lęborska skradł transformator. Łączne straty wyniosły kilka tysięcy złotych. W miniony piątek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego lęborskiej policji, w wyniku działań operacyjnych, ustalili tożsamość złodzieja. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Lęborka, karany już za przestępstwa przeciwko mieniu. Trwają czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia. 41-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz