Nowe zdjęcia Magdy Roman – jest coraz piękniejsza!

02 lutego 2012r. | Drukuj

Najnowsza sesja słynnej modelki z Lęborka to zdjęcia testowe, które zrobiła Natalia Szafrańska. Stylizacją zajęli się: Rafał Kruhlik i Marta Śliwińska z fashionPROfashion. Zdjęcia zostały zrobione dla agencji D’Vision.

www.topmodel.tvn.pl

Zdjęcia testowe pokazują modelkę tak jak najlepiej jest to możliwe. Dzięki tym zdjęciom modelka jest promowana. Na testach Magdy Roman widać jej cerę i mimikę. Zdjęcia Magdy zostały zrobione na potrzeby agencji modelek D’Vision, w której jest „nową twarzą”. Zdjęcia do najnowszej sesji Magdy Roman zrobiła Natalia Szafrańska. Rafał Kruhlik i Marta Śliwińska z fashionPROfashion odpowiedzialni byli za stylizację. Magda Roman ostatnio wzięła również udział w sesji dla magazynu „HOT Moda & Shopping”. Roman zdobywa coraz to nowsze doświadczenia i zlecenia, kariera rozwija się w dobrą stronę.

Galeria

topmodel.tvn.pl, plotek.pl

 


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz