Krzysztof Pruszak wyróżniony za Maraton Hopfera

19 stycznia 2012r. | Drukuj

Krzysztof Pruszak, organizator Maratonu Ekologicznego pam. Tomasza Hopfera w Lęborku, wyróżniony przez portal maratonypolskie.pl honorowym FILIPIDESEM 2011 za wspieranie inicjatyw biegowych.

fot. pruszak.pl

Maraton im. Tomasza Hopfera w Lęborku to już tradycja. W zeszłym roku odbyła się jubileuszowa XX edycja tego sportowego wydarzenia. Cieszy się on ogromną popularnością wśród biegaczy, jak również wśród mieszkańców miasta i okolic.

fot. archiwum

Nic dziwnego, że doceniono zasługi głównego organizatora maratonu Krzysztofa Pruszaka, na co dzień Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej. Jak napisano na portalu „Wyróżnienie FILIPIDES przyznawane jest honorowo w kolejnych latach, w różnych kategoriach tematycznych, za szczególny wkład wyróżnionej osoby (w danym roku lub na przestrzeni lat) w rozwój i wspieranie inicjatyw biegowych”.  Gratulujemy!


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz