Śmiertelny wypadek na torach

18 stycznia 2012r. | Drukuj

Kolejki SKM kursują nieregularnie, co 20 minut. Po godzinie 8:00 rano doszło do śmiertelnego wypadku. Mężczyzna w wieku około 45 lat został potrącony za peronem w Gdyni Orłowie.

fot. archiwum

Do śmiertelnego wypadku doszło za peronem w Gdyni Orłowie. Ruch kolejki SKM odbywa się wahadłowo. – Kolejki SKM między Gdańskiem i Gdynią jeżdżą co 20 minut. Z powodu wypadku, tor w stronę Gdańska, między Sopotem a Orłowem, jest wyłączony z ruchu i będzie zamknięty do godz. 11 – wyjaśniają pracownicy SKM. Taka sytuacja może utrzymać się do godziny 12:00. Do potrącenia doszło po godzinie 8:20. – Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że w wypadku zginął mężczyzna w wieku około 45 lat. Czekamy na przyjazd prokuratora. Na tym etapie nieznane są okoliczności zdarzenia, będziemy je wyjaśniać – tłumaczy kom. Michał Rusak, rzecznik gdyńskiej policji.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz