Warunki pogodowe i prędkość przyczyną kolizji

16 stycznia 2012r. | Drukuj

W miejscowości Cewice, w godzinach przedpołudniowych doszło do niebezpiecznej kolizji drogowej. Kierowca fiata tipo jadący w kierunku Cewic zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem astrą III kombi.

fot. Mateusz Rogala / www.remiza.com.pl

Niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze jak również niewystarczające działania drogowców, odpowiedzialnych za odśnieżanie dróg powiatowych to główne przyczyny tej kolizji. Mimo, iż fiat tipo nadaje się już tylko na złom to jego właściciel po założeniu kilku szwów w lęborskim szpitalu, został wypisany do domu. W dobrym stanie czuję się też kierowca opla.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Każda brawura kierowcy niestety będzie się kończyła tragicznie.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz