Groźny wypadek w Pogorzelicach

10 stycznia 2012r. | Drukuj

Trzy samochody uczestniczyły w wypadku do jakiego doszło dzisiaj wieczorem w Pogorzelicach na trasie z Lęborka do Słupska. Policja na zablokowanym odcinku wprowadziła ruch wahadłowy. Na razie nie wiadomo ile osób zostało rannych.

fot. archiwum OSP

– Prawdopodobną przyczyną wypadku mogło być niedostosowanie prędkości do warunków na drodze przez kierowcę opla vectry, który najechał na tył peugeota partner, który to z kolei uderzył w tył jadącego przed nim mitshubishi. Trzy pojazdy uczestniczące w tym zdarzeniu zostały poważnie uszkodzone – poinformował Daniel Pańczyszyn, oficer prasowy lęborskiej policji.

W wyniku wypadku pasażer opla vectry siedzący przy kierowcy został zabrany do szpitala z obrażeniami tułowia (połamane żebra i obrażenia klatki piersiowej) – 58 letni mieszkaniec Słupska. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Policja z udziałem biegłego i technika kryminalistyki zabezpieczyła ślady zdarzenia. Pod nadzorem prokuratury prowadzone będą czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności i przyczyn wypadku.

Ruch wahadłowy w miejscu zderzenia, ze względu na małe natężenie ruchu w godzinach wieczornych, nie powodował większych utrudnień.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz