Siatkarze amatorzy wznowili rozgrywki

09 stycznia 2012r. | Drukuj

Lęborscy siatkarze amatorzy wznowili w ostatnia niedzielę rozgrywki ligowe. Obecnie trwa runda zasadnicza, a do jej rozegrania potrzeba jeszcze dwóch kolejek.

fot. Marcin Klukowski

W pierwszych spotkaniach Baza 44 pokonała Tom Blok 2:0 dopisując trzy punkty dop swojego dorobku, a Melange musiał z trudem zwyciężył Mechaniol Team. W kolejnym meczu AZS myśląc o dalszej grze ambitnie walczył o pierwsze zwycięstwo w lidze. Musieli jednak uznać wyższość Bojan Żubrów, którzy pokonali ich 2:0 i spokojnie przygotowują się do gry w fazie play off.

Lider rozgrywek Romek Lębork grał z zespołem Skojan Team Puck. W pierwszym secie wszystko toczyło się po myśli Romków, w drugim Team Puck zrewanżował się za pierwszego seta, w trzecim natomiast rozbił lidera ligi i pokonał wysoko wygrywając 2:1. Przegrana zespołu Romek Lębork nie pozbawiła go pozycji lidera w tabeli, ale zmalała ich przewaga nad pozostałymi drużynami. Drugie miejsce należy do KS Baza 44, trzeci są zawodnicy Jednostki Wojskowej Lębork.

Zakończenie rundy zasadniczej planowane jest na 12 lutego. 8 pierwszych zespołów będzie walczyć o wejście półfinałów ligi, zespół z 9 miejsca będzie musiał zakończyć rozgrywki. W fazie play off zespoły zostaną podzielone na grupy dwuzespołowe i rozegrają miedzy sobą dwa mecze. Lepszy zespół z dwumeczu awansuje do półfinałów i będzie walczył również w dwumeczu o finał. Najlepsze zespoły spotkają się w kwietniu w finale Amatorskiej Ligi Siatkówki w Lęborku.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz