Rumia: Zablokowana krajowa szóstka

04 stycznia 2012r. | Drukuj

W Rumi na wysokości Biedronki i Lidla przy krajowej szóstce w dniu dzisiejszym (04.01) straż pożarna zabezpiecza teren wokół reklamy jednego ze sklepów spożywczych. Niestabilnie zamontowana reklama zagrażała zmotoryzowanym jadącym w kierunku Redy.

www.wystawopinie.pl

Z powodu reklamy sklepu Biedronka ewakuowano klientów oraz pracowników zarówno Biedronki jak i znajdującego się w sąsiedztwie sklepu Lidl. Zablokowana została na odcinku jednego kilometra (w kierunku Redy) droga krajowa nr 6. Umieszczona przy drodze reklama zaczęła się chwiać. Straż pożarna zabezpieczyła teren wokół reklamy do momentu przyjazdu firmy, która ją zamontowała. – Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do wieczora – mówi asp. Anetta Potrykus, rzecznik wejherowskiej policji. – Obecnie czekamy na specjalistyczny dźwig. Policja zorganizowała objazd, samochody kierowane są na ulicę Żwirki i Wigury. Na krajową szóstkę można najwcześniej wyjechać zjeżdżając z ulicy Żwirki i Wigury na rondzie na ulicę Ceynowy.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz