Miał prawie 4 promile alkoholu w organiźmie

23 listopada 2011r. | Drukuj

Policjanci zatrzymali jadącego wężykiem rowerzystę. Jak się okazało po zbadaniu alko testem, mężczyzna miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie. Cyklista za popełnione przestępstwo może trafić nawet na rok do więzienia.

fot. archiwum

Sytuacja miała miejsce w Bolszewie, koło godziny 15:30, kiedy policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego wejherowskiej komendy zauważyli jadącego wężykiem rowerzystę. Mężczyzna poruszający się jednośladem był zagrożeniem w ruchu drogowym. Jadący cyklista utrudniał innym kierowcom samochodów omijanie go. Mundurowi po zatrzymaniu, wylegitymowali mężczyznę od którego wyczuli wyrazistą woń alkoholu. Przeprowadzone badanie alko-testem przez policjantów, potwierdziło przypuszczenia funkcjonariuszy. Rowerzysta w organizmie miał prawie 4 promile.

Niebawem mężczyzna zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwo może trafić do więzienia nawet na rok czasu.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz