Wyrzuciła do śmietnika szczeniaki w reklamówce

10 listopada 2011r. | Drukuj

Do lęborskiej komendy policji zadzwonił mężczyzna, który usłyszał piski dochodzące z reklamówki w jednym ze śmietników na ul. Grudziądzkiej. Gdy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że w zawiniętej szczelnie torbie znajdowały się 4 szczeniaki.

fot. KPP

Znalezione psy policjanci zabrali ze śmietnika na komendę. Po niecałej godzinie inna osoba zadzwoniła informując o kolejnych pieskach wyrzuconych na śmietnik, wśród których jeden był martwy. – Wszystkie szczeniaki przekazano Agnieszce Śpiewak – przedstawicielce organizacji „Animals”. W wyniku pracy policjantów ustalono 49 letnią kobietę, która wyrzuciła szczeniaki na śmietnik po tym jak jej suka się oszczeniła – wyjaśnił jeden z policjantów.

Kobieta usłyszała już zarzuty. Za popełnienie tego przestępstwa może jej grozić do roku pozbawiania wolności. Uratowane psy trafią do adopcji.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. znawca pisze:

    Tego potwora powinni bezwzględnie ukarać!

Dodaj komentarz