Powraca sprawa sex-afery w lęborskim ratuszu

19 października 2011r. | Drukuj

Były wiceburmistrz Lęborka nie ustaje w walce o ochronę swojej prywatności. Prawie trzy lata po aferze przez którą stracił stanowisko w magistracie, oskarżył 10 osób o ujawnienie erotycznej rozmowy prowadzonej przez Internet.

fot. UM Lębork

Wśród osób, które oskarża Tadeusz Obidziński jest ośmiu dziennikarzy oraz dwie osoby, które udostępniły im skandaliczne materiały. Z przekazanych w owym czasie do mediów zdjęć i zapisu chatu wynikało, że w czasie pracy uprawia w swoim gabinecie cyberseks. Pełnomocnik byłego wiceburmistrza, mecenas Bogusław Kosmus wyjaśnia, że zbyt głęboko i w sposób nieuzasadniony interesem publicznym opisywano życie Tadeusza Obidzińskiego.

Wśród pozwanych jest także telewizja Polsat. Wydawcy programu Interwencja, w którym przedstawiono szczegóły skandalu, są przekonani że oskarżenie to nieporozumienie i sąd oddali niedorzeczne ich zdaniem zarzuty.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz