Uciekał przed policją – prawie spłonął [WIDEO]

10 października 2011r. | Drukuj

Policjanci z lęborskiej drogówki, w miejscowości Leśnice próbowali zatrzymać volkswagena passata, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Kierowca postanowił uciekać. Mało brakowało, a a swoją głupotę przypłaciłby życiem.

fot. remiza.com.pl

Na drodze krajowej nr 6 samochód ominął policjanta wzywającego go do zatrzymania i zaczął uciekać w kierunku Słupska. Kilka kilometrów dalej, ścigany przez policjantów stracił panowanie nad pojazdem i z dużą siłą uderzył w ogrodzenie przydrożnej posesji. Auto stanęło w płomieniach. Funkcjonariusze natychmiast wyciągnęli z płonącego samochodu kierowcę i zaczęli gasić pojazd. Wkrótce do akcji przystąpiła straż pożarna.

Okazało się, że powodem desperackiej ucieczki kierowcy był alkohol. 23 letni mężczyzna miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Pijany kierowca odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień, ponadto odpowie za przekroczenie prędkości oraz niezatrzymanie się do kontroli i spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz