Pobili za telefon i MP4

29 czerwca 2011r. | Drukuj

Policjanci z Lęborka zatrzymali w poniedziałek trzech mężczyzn i kobietę podejrzanych o dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Cała czwórka była pijana i trafiła do policyjnego aresztu.

fot. KPP Lębork

W poniedziałek tuż przed godziną 8.oo policjanci z Lęborka zauważyli w jednym z parków jak grupa osób kopie leżącego na ziemi mężczyznę. Gdy napastnicy ich zauważyli funkcjonariuszy zaczęli uciekać porzucając jakiś przedmiot. Cała czwórka napastników już po chwili była w rękach policji a przedmiot, który odrzucili okazał się rozbitą butelką, którym jeden z mężczyzn groził pobitemu.

Wśród zatrzymanych napastników było 3 mężczyzn w wieku 24, 29 i 38 lat oraz 40 letnia kobieta. Wszyscy oni byli pod silnym wpływem alkoholu o stężeniu od 2 do 3 promili. Poszkodowany w wyniku rozboju mężczyzna był trzeźwy i został z miejsca zabrany przez pogotowie. Powodem ataku była chęć kradzieży dwóch telefonów komórkowych i odtwarzacza MP4.

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=gP3eye-kIUI&feature=player_embedded]

Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj cała czwórka zostanie przesłuchana przez prokuratora. Dwóch z mężczyzn może usłyszeć zarzut dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia a pozostałe osoby, współudział w przestępstwie. Za dokonane przestępstwo może im grozić nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: Lębork
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz