Czarny weekend na Kaszubach – dwa śmiertelne wypadki

29 maja 2011r. | Drukuj

W sobotę w Kartuzach zginął motocyklista, który stracił panowanie nad jednośladem. W niedzielę koło Rekowa życie stracił kierowca golfa, który wypadł z trasy i uderzył w drzewo.

fot. Policja: Wypadek koło Rekowa

W sobotę w samo południe  doszło do wypadku motocyklisty na ulicy Chmieleńskiej w Kartuzach. Z ustaleń kartuskiej policji wynika, że kierowca stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie. 40-letni mężczyzna spadł na jezdnię i doznał licznych obrażeń ciała. Zmarł na miejscu zdarzenia mimo długotrwałej reanimacji. Kartuska prokuratura prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia.

 

fot. P. Smoliński/ expresskaszubski.pl: Wypadek w Kartuzach

W niedzielę przed godziną 10 rano doszło także do śmiertelnego wypadku na odcinku drogi wojewódzkiej między Lipnicą a Rekowem.  Na miejscu zginął 26-letni mieszkaniec gminy Studzienice, który kierował volkswagenem golfem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że auto poruszało się z dużą prędkością i na zakręcie wypadło z drogi uderzając w drzewa. Świadkowie mówią, że golf został zmiażdżony, a ciało kierowcy udało się z niego wydobyć dopiero po dwóch godzinach akcji.

 


Opublikowano w: BytówKartuzyWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz