sobota, 8 maja, 2021
Strona główna Tagi Zboczeniec słupsk

Tag: zboczeniec słupsk

Słupsk: zboczeniec znowu atakuje

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciu. Mężczyzna ten podejrzany jest o dokonanie przestępstwa naruszenia nietykalności cielesnej. Do zdarzenia doszło w piątek 27 marca br. na skrzyżowaniu ulic Raszyńska i Lotha w Słupsku.

Zboczeniec grasuje w Słupsku. Policja prosi o pomoc

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na poniższym filmie. Mężczyzna ten podejrzewany jest o dokonanie przestępstwa innej czynności seksualnej. Policja prosi o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym słupskiej komendy miejskiej pod nr tel. 0-59-848-03-38 oraz 997 i 112, funkcjonariusze zapewniają dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji.

Zboczeniec atakuje młode kobiety. Policja zaleca ostrożność

Słupska policja poszukuje przestępcy, który w centrum miasta napada na młode kobiety. Mężczyzna zaatakował i napastował już kilka nastolatek i pełnoletnich dziewcząt. Za ataki na kobiety przestępcy grozi nawet do ośmiu lat więzienia.
2,137FaniLubię
311ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorze liderem szczepień przeciw Covid

Województwo pomorskie zajmuje pierwsze miejsce pod względem wykonanych szczepień przeciw Covid 19 w przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców. Według danych Ministerstwa Zdrowia wskaźnik dla naszego...