środa, 29 listopada, 2023
Strona główna Tagi TVP

Tag: TVP

Te same metody, ci sami ludzie!

Kiedy przypadkowo, w hotelowym pokoju, wysłuchałem w Wiadomościach TVPiS, że doszło do wielkiej niegospodarności przed 15 laty, gdyż zarząd NBP pod kierunkiem Leszka Balcerowicza dokonał zakupu 30 ha ziemi, w okolicach Zegrza, za 15,8 miliona zł, od Agencji Mienia Wojskowego, w celu wybudowania centralnego skarbca wraz z zapasowym ośrodkiem informatycznym, od razu stanęła mi przed oczami „moja” sprawa sprzed 25 laty.

Pewne zdziwienia

Kilka dni temu oglądałem telewizyjne "Wiadomości", co ostatnio zdarza mi się coraz rzadziej, i uderzyły mnie dwie relacje, które wydawcy skierowali do widzów.

Donald Tusk w „Szansie na sukces”. Śpiewa kolędę

W 1996 r. Donald Tusk wystąpił w specjalnym, świątecznym odcinku „Szansy na sukces”. Zaśpiewał kolędę "Wśród nocnej ciszy". Wideo z archiwum TVP. Warto zobaczyć!

Politycy uratują redakcję TVP w Słupsku?

Gdański oddział TVP zwalnia kolejnych dziennikarzy. Tym razem padło na redakcję w Słupsku, która zatrudnia dwie osoby. W obronie reportera i operatora stanęli politycy, organizacje pozarządowe i zwykli mieszkańcy.
2,137FaniLubię
303ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Fot. Karol Stańczak

Rozpoczął się 763. Jarmark św. Dominika

Przez trzy tygodnie miastem rządzić będą kupcy i artyści. W Śródmieściu Gdańska staną setki kramów i stoisk gastronomicznych. Na odwiedzających będzie czekała też Uliczka...