poniedziałek, 5 czerwca, 2023
Strona główna Tagi TeleOpieka

Tag: teleOpieka

TeleOpieka także dla mieszkańców Kobylnicy

Z inicjatywy wójta Leszka Kulińskiego, gmina Kobylnica rozpoczęła współpracę z Polskim Centrum Opieki - operatorem nowoczesnego systemu wzywania pomocy. Teleopieka jest nową usługą dającą możliwość wezwania pomocy w przypadku zagrożenia życia, zdrowia lub bezpieczeństwa.

TeleOpieka w Ustce. Naciśnij guzik w wezwij pomoc

Władze Ustki po raz kolejny podejmują działania w kierunku pomocy osobom samotnym i schorowanym. Od dzisiaj uruchomiony został system powszechnej Teleopieki. System teleopieki działa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Skierowany jest do osób samotnych, schorowanych, o małym stopniu samodzielności. Pamiętaj - jeden przycisk może uratować Twoje życie! Projekt ten ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców miasta.

W gminie Wicko osoby samotne będą czuły się bezpieczniej

W październiku w gminie Wicko zostanie wdrożony system TeleOpieki czyli telefonicznego systemu wzywania natychmiastowej pomocy w nagłych wypadkach takich jak: upadek, zasłabnięcie, pożar czy włamanie.
2,137FaniLubię
304ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Z Gdańska do Kartuz i Kościerzyny pociągiem hybrydowym. Samorząd województwa kupi...

Prawie 128 mln zł kosztować będą cztery dwunapędowe pociągi, które zakupi samorząd województwa pomorskiego. Napęd elektryczny i spalinowy pozwoli na łatwiejszą podróż i wyeliminuje...